Dostupné formuláře

Formuláře pro rodinu k programu  
Informovaný souhlas s ukládáním a uchováváním dat o klientech, pro praktické dětské lékaře pro děti a dorost, který lze použít zároveň v rámci Dětské obezitologické poradny s uvedením jeho jmenovky a jmenovkou a parafou výživového konzultanta. Souhlas je umístněn na stránce Zásad léčby dětské nadváhy.
Záznamy z jednotlivých terapeutických  sezení lze vytisknout po prokliku na obrázek záznamu v příslušném protokolu. Po odeslání údajů ve vyplněném  formuláři je umožněno vytištění záznamu. Ve formuláři je umožněno vpisovat v poznámkách adresné pochvaly, připomínky, úpravy či doporučení.
Informace o programu Butterfly Care pro rodiče, lékaře a sestry naleznete na stránce Motivace rodiny. Zde naleznete i webové prezentace, powerpointové tempate a letáky o programu Butterfly Care a OZP S dětmi proti obezitě.
On-line informace o programu OZP je umístněna na  stránce OZP s dětmi proti obezitě  v hlavním menu pod položkou Butterfly při prokliku na obrázek k prohlížení na webu. Tamtéž je při prokliku na stránku OZP uvedený postup čerpání příspěvku OZP  . Jednotlivé formuláře bude poskytovat OZP adresně.
Příspěvek byl publikován v rubrice poradci a jeho autorem je z.marinov@seznam.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.