Elektronická zdravotní knížka

Elektronická zdravotní knížka je vysoce zabezpečený souhrn zdravotních informací pacienta v elektronické podobě přístupný 24hodin denně prostřednictvím internetu. Princip EZK  spočívá ve smysluplném sdílení nejaktuálnějších informací o zdravotním stavu zdravotnickými pracovníky, kterým je to umožněno.

Po on-lin zaregistrování obdrží klient doporučeně poštou do vlastních rukou přístupové údaje do Elektronické zdravotní knížky během jednoho týdne.

Online registrační banner

Elektronická zdravotní knížka by měla být zpřístupně na k nahlížení i zapisování důležitých medicínských informací po vzájemné dohodě  především pro   praktického lékaře pro děti a dorost, pro garantujícího lékaře pro děti a dozor a pro supervidujícho dětského lékaře. Zapisovat zdravotní záznamy do Elektronické zdravotní knížky mohou jen zdravotničtí pracovníci registrovaní v systému IZIP.  Sami klienti zůstávají po celou dobu hlavním regulátorem přístupů a oprávnění v Elektronické zdravotní knížce.

Návod na Zprovoznění EZK

Návod na nastavení přístupu do IZIP|Elektronické zdravotní knížky

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je z.marinov@seznam.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.