Seminář 22. 1. 2014 Praha

Vážená kolegyně,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v rámci léčebného programu Dětské obezitologické poradny ButterflyCare©.

Vážíme si, že jste se do projektu zapojila hned na jeho počátku a děkujeme za Vaše úsilí, které jste mu věnovala. Především děkujeme za veškeré připomínky a komentáře, které využíváme pro zkvalitnění projektu.

V současné době připravujeme zaškolovací seminář pro druhou skupinu nutricionistů, kteří budou vstupovat do projektu ButterflyCare©.

Vzhledem k Vašim požadavkům na doplnění dalších informací k projektu na základě zkušeností z dosavadního průběhu bychom Vám rádi nabídli možnost se tohoto semináře zúčastnit.  Zároveň je možné, abyste pozvali i Vaše spolupracující dětské lékaři nebo sestry.

Termín konání semináře: středa 22. 1. 2014, 12 h, Praha
Registrační poplatek za osobu: Kč 300,-
Pokud budete mít zájem se zúčastnit, prosím, o potvrzení nejpozději do 6. 1. 2014 kontaktovat s koordinátorce Ing. Vyhnalové petra_vyhnalova@centrum.cz. ale přivítali bychom informaci o Vašem zájmu co nejdříve. Pro potvrzení účasti Vámi pozvaných lékařů máme termín 10. 1. 2014.

pf2014

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši nelehkou práci a těšíme se, že i nadále budete mít zájem spolupracovat v rámci projektu ButterflyCare a pomáhat tak dětem i jejich rodinám bojovat s jejich nadváhou či obezitou.

Přejeme Vám  do nového roku hodně zdraví a úspěchů v osobním i pracovním životě.

S pozdravem

Petra Vyhnalová

Příspěvek byl publikován v rubrice poradci a jeho autorem je z.marinov@seznam.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.