Uvítání

Jsme velice rádi, že máte ochotu spolupracovat v rámci programu OZP S dětmi proti obezitě a podílet se na vzniku Dětské obezitologické poradny Butterfly Care. Pro zjednodušení spolupráce Vás prosíme o  registraci na   webové stránce  programu Butterfly Care s vyplněním všech položek.

Při  léčbě nadváhy a nezávažné obezity Vás žádáme postupovat podle webového manuálu, který jsme se snažili sestavit co nejsrozumitelněji. K podpoře Vaší aktivity je Vám k dispozici webový portál sdetmiprotiobezite.cz. Pokud máte zájem o  informativní leták o dětské obezitě, rádi jej do Vaší ambulance na vyžádání zašleme.

Pro pacienty OZP Vás prosíme o kontrolu potvrzování  parafou a razítkem příslušného dětského lékaře na  Žádost o čerpání kreditu pro klient OZP:

1. Při úhradě 500 Kč za klinické vyšetření a zavedení karty v počítačovém programu Růst.cz
2. Při úhradě smluvní ceny za léčebný program Butterfly Care výživovému poradci 
3. Při kontrolním záznamu antropometrických dat v počítačovém programu Růst.cz po 4. návštěvě u výživového poradce.
4. Při závěrečném vyšetření se záznamem antropometrických dat v počítačovém programu Růst.cz po 7. návštěvě u výživového poradce.

V případě jakýchkoli odborných otázek  neváhejte kontaktovat odborného garanta MUDr. Zlatko Marinov zlatko.marinov@fnmotol.cz   tel 224433821.

Na plodnou spolupráci se velmi těšíme

Příspěvek byl publikován v rubrice poradci a jeho autorem je z.marinov@seznam.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.